| Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Customized Support | OEM |
| Product Name | Brass Connector Pressure Gauge |
| Size | 100mm |
| Material | Stainless Steel Case, Brass Internals |
| Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Customized Support | OEM, ODM, OBM |
| Product Name | Pressure Gauge |
| Size | 60mm |
| Material | Stainless Steel Case, Brass Internals |
| Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Customized Support | OEM, ODM, OBM |
| Product Name | General Service Pressure Gauge |
| Material | Black Steel Case |
| Original Place | Made In China |
| Product Name | Mini Pressure Gauge |
|---|---|
| Material | Chrome Plated Brass |
| Size | 22-25mm |
| Mounting | Back |
| Customized Support | OEM, ODM |
| Warranty | 1Y, 1 Year |
|---|---|
| Customized Support | OEM, ODM |
| Product Name | Cover Pressure Gauge |
| Pressure Range | -0.1-100 Mpa |
| Case Size | 65mm 80mm 100mm |
| Warranty | 1Y |
|---|---|
| Product Name | All Stainless Steel Pressure Gauge |
| Size | 100mm |
| Material | Stainless Steel |
| Accuracy | 1.6% |
| Range | Customized |
|---|---|
| Producing Experience | 10 Years |
| Original Place | Made In China |
| Case | Stainless Steel |
| Pressure Range | 0~100Mpa,bar,mbar,etc |
| Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Customized Support | OEM, ODM |
| Material | Black Steel |
| Original Place | Made In China |
| Dial Size | 50mm, Or Made As Requirements |
| Customized Support | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| Material | Stainless Steel Case, Brass Internals |
| Thread | 1/4''PT/NPT/G/M |
| Pressure Range | As Demands |
| Size | 63mm |
| Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Customized Support | OEM, ODM |
| Size | 2"(50mm) |
| Material | Stainless Steel |
| Pressure Range | 0~100Mpa,bar,mbar,etc |