| Customized Support | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| Material | Black Steel Case |
| Original Place | Made In China |
| Dial Size | 100mm, Or Made As Requirements |
| Pressure Range | Made As Requirments, Mpa, Bar, Psi, Kg Etc. |
| Customized Support | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| Material | Black Steel |
| Original Place | Made In China |
| Dial Size | 60mm, Or Made As Requirements |
| Pressure Range | Made As Requirments, Mpa, Bar, Psi, Kg Etc. |
| Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Customized Support | OEM |
| Nominal Size | 80mm |
| Accuracy | 1%, 0.5%,0.4%,0.2%,0.1%,0.05% On Option |
| Display | 4-5 Digital LCD Display |
| Warranty | 1Y |
|---|---|
| Customized Support | OEM, ODM, OBM |
| Material | Black Steel |
| Original Place | Made In China |
| Dial Size | 150mm, Or Made As Requirements |
| Material | Black Steel |
|---|---|
| Color | Black |
| ADVANTAGES | Moisture-proof,Wear Resistant,Eco-friendly,High-durable |
| Packaging Details | Inner plastic bag,export carton out side.Pallet optional. |
| Delivery Time | 5-30days |
| Material | SS STEEL |
|---|---|
| COLOR | SILVER |
| ADVANTAGE | Moisture-proof/Wear Resistant/Eco-friendly/High-durable |
| ADVANTAGES | Moisture-proof,Wear Resistant,Eco-friendly,High-durable |
| Packaging Details | Inner plastic bag,export carton out side.Pallet optional. |
| Customized Support | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| Product Name | Pressure Gauge Manometer |
| Material | Chrome Plated Brass |
| Size | Customized |
| Mount | Back |
| Warranty | 1year |
|---|---|
| Customized Support | OEM, ODM, OBM |
| Product Name | Pressure Gauge Manometer |
| Material | Chrome Plated Brass |
| Size | Customized |
| Warranty | 1year |
|---|---|
| Customized Support | OEM, ODM, OBM |
| Product Name | Pressure Gauge Manometer |
| Material | Chrome Plated Brass |
| Size | Customized |
| Customized Support | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| Product Name | Pressure Gauge Manometer |
| Material | Chrome Plated Brass |
| Size | Customized |
| Mount | Back |