| Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Customized Support | OEM |
| Dial Size | 38mm |
| Material | Steel / Brass |
| Oil | No Oil |
| Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Customized Support | OEM |
| Material | Black Steel |
| Original Place | Made In China |
| Dial Size | 40mm, Or Made As Requirements |
| Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Customized Support | OEM, ODM, OBM |
| Material | Black Steel |
| Original Place | Made In China |
| Dial Size | 50mm, Or Made As Requirements |
| Customized Support | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Pressure Range | Vacuum / Positive |
| Bourdon Tube | Bellows |
| Style | Bottom Mount |
| Warranty | 1Y |
|---|---|
| Customized Support | OEM, ODM, OBM |
| Case Material | Steel Case |
| Nominal Size | 25mm |
| Precision | 4% |
| Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Customized Support | OEM, ODM, OBM |
| Movement& Connection | Stainless Steel |
| Thread | As Required |
| Connection | Bottom |
| Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Customized Support | OEM, ODM, OBM |
| Size | 100mm |
| Material | Stainless Steel |
| Accuracy | 1.6% |
| Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Customized Support | OEM, ODM |
| Material | Black Stell Case , Brass Internals And Connection |
| Case Size | 60mm |
| Bourdon Tube | Phosphor Bronze |
| Customized Support | OEM |
|---|---|
| Style | No Oil |
| Material | Black Steel Case, Brass Movement |
| Case Size | 100mm |
| Factory | Yes, We Are Factory |
| Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Customized Support | OEM, ODM |
| Case Size | 60mm |
| Pressure Range | 0-250MPa |
| Accuracy Class | 2.5% |