| Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Customized Support | OEM, ODM |
| Size | 2"(50mm) |
| Material | Stainless Steel |
| Pressure Range | 0~100Mpa,bar,mbar,etc |
| Warranty | 1y |
|---|---|
| Customized Support | OEM, ODM, OBM |
| Material | Black Steel |
| Original Place | Made In China |
| Dial Size | 100mm, Or Made As Requirements |
| Warranty | 1year, 1 Year |
|---|---|
| Customized Support | OEM, ODM, OBM |
| Product Name | Pressure Gauge China |
| Material | Full Stainless Steel |
| Size | 80mm |
| Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Customized Support | OEM, ODM |
| Material | Black Steel Case With Brass Connection |
| Original Place | Made In China |
| Dial Size | 50mm, Or Made As Requirements |
| Warranty | 1 Year, 1 Year |
|---|---|
| Customized Support | OEM, ODM |
| Dial Size | 60mm/2.5 Inch |
| Material | Stainless Steel Case With Brass Connection |
| Service | Complete After-sales Service |
| MATERIAL | Stainless Steel |
|---|---|
| Packaging Details | Inner plastic bag,export carton out side.Pallet optional. |
| Delivery Time | 5-30days |
| Payment Terms | TT,LC.Alipay.Western Union |
| Supply Ability | 30-50k per month |