| Product Name | Bezel Ring Pressure Gauge |
|---|---|
| Customized Support | OEM, ODM, OBM |
| Size | 60mm |
| Material | Stainless Steel Case, Brass Internals |
| Accuracy | 2.5% |
| Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Customized Support | OEM, ODM, OBM |
| Product Name | Back Connection Pressure Gauge |
| Size | 60mm |
| Material | Stainless Steel Case, Brass Internals |
| Customized Support | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| Product Name | Oil Filled Pressure Gauge |
| Size | 60mm 1.6% |
| Material | Stainless Steel Case, Brass Internals |
| Accuracy | 2.5% |
| Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Customized Support | OEM, ODM |
| Payment | Various Payment Methods |
| Material | SS Case And Brass Internals |
| Keyword | Pressure Gauge |
| Customized Support | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| Material | Glycerine Filled Pressure Gauge |
| Original Place | Made In China |
| Dial Size | 4'', Or Made As Requirements |
| Pressure Range | Made As Requirments, Mpa, Bar, Psi, Kg Etc. |
| Customized Support | OEM, ODM |
|---|---|
| Product Name | Electruc Contact Pressure Gauge |
| Size | 100mm |
| Payment | Various Payment Methods |
| Material | Black Steel Or Stainless Steel |
| Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Customized Support | OEM, ODM |
| Size | 4"(100mm) |
| Payment | Various Payment Methods |
| Material | SS Case And SS Internals |
| Warranty | 1Y, 1 Year |
|---|---|
| Customized Support | OEM, ODM, OBM |
| Product Name | Industrial Pressure Gauge |
| Case | Ss304 |
| Size | 60mm |
| Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Customized Support | OEM |
| Pressure Range | 0~200psi |
| Mounting | Bottom Or Back |
| Type | Mini Pressure Gauge |
| Customized Support | OEM, ODM |
|---|---|
| Product Name | Digital Vacuum Pressure Gauge Meter |
| Pressure Range | -0.1-100 Mpa |
| Case Size | 80mm |
| Ambient Temp. | -20℃~60℃ |