| Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Customized Support | OEM, ODM, OBM |
| Product Name | Bottom Pressure Gauge |
| Material | Black Steel Case |
| Original Place | Made In China |
| Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Customized Support | OEM, ODM, OBM |
| Product Name | Lpg Gas Pressure Gauge |
| Material | Black Steel Case |
| Original Place | Made In China |
| Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Customized Support | OEM, ODM, OBM |
| Product Name | Bottom Pressure Gauge |
| Material | Black Steel Case |
| Original Place | Made In China |
| Product Name | General Steel Pressure Gauge |
|---|---|
| Warranty | 1Y |
| Customized Support | OEM, ODM, OBM |
| Material | Black Steel Case |
| Original Place | Made In China |
| Customized Support | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| Product Name | Back Connection Pressure Gauge |
| Size | 60mm |
| Material | Stainless Steel Case, Brass Internals |
| Warranty | 1 Year |
| Customized Support | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| Product Name | Shock Resistant Pressure Gauge |
| Size | 60mm |
| Material | Stainless Steel |
| Accuracy | 1.6% |
| Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Customized Support | OEM, ODM, OBM |
| Product Name | Stainless Steel Pressure Gauge |
| Size | 2.5"((63mm) |
| Material | Stainless Steel |
| Product Name | General Service Pressure Gauge |
|---|---|
| Warranty | 1 Year |
| Customized Support | OEM, ODM, OBM |
| Material | Black Steel Case |
| Original Place | Made In China |
| Customized Support | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| Product Name | General Service Pressure Gauge |
| Material | Black Steel Case |
| Original Place | Made In China |
| Pressure Range | Made As Requirments, Mpa, Bar, Psi, Kg Etc. |
| Warranty | 1Y, 1 Year |
|---|---|
| Customized Support | OEM, ODM, OBM |
| Product Name | Diaphragm Seal Pressure Gauge |
| Case | Stainless Steel |
| Size | 100mm |