| Customized Support | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| Product Name | Stainless Steel Pressure Gauge |
| Size | 4"((100mm) |
| Material | Stainless Steel |
| Accuracy | 1.6% |
| Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Customized Support | OEM, ODM, OBM |
| Product Name | Oil Filled Pressure Gauge |
| Size | 60mm 1.6% |
| Material | Stainless Steel Case, Brass Internals |
| Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Customized Support | OEM, ODM |
| Product Name | Stainless Steel Material Glycerin Pressure Gauge |
| Material | Stainless Steel Case, Brass Internals |
| Pressure Range | 0~100Mpa,bar,mbar,etc |
| Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Customized Support | OEM, ODM |
| Pressure Range | 0~300bar |
| Mounting | Back |
| Type | Mini Pressure Gauge |
| Type | Vacuum Pressure Gauge |
|---|---|
| Customized Support | OEM, ODM, OBM |
| Material | Vacuum Gauge |
| Original Place | Made In China |
| Warranty | 1 Year |
| Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Customized Support | OEM |
| Size | 22mm 23mm 25mm |
| Payment | Various Payment Methods |
| Material | Brass Chromed |
| Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Customized Support | OEM, ODM, OBM |
| Product Name | Lpg Gas Pressure Gauge |
| Material | Black Steel Case |
| Original Place | Made In China |
| Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Customized Support | OEM, ODM |
| Product Name | Stainless Steel Material Glycerin Pressure Gauge |
| Size | 100mm |
| Material | Stainless Steel Case, Brass Internals |
| Product Name | Oil Filled Pressure Gauge |
|---|---|
| Warranty | 1 Year |
| Customized Support | OEM, ODM, OBM |
| Size | 60mm |
| Material | Stainless Steel Case, Brass Internals |
| Customized Support | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| Product Name | 60mm Pressure Gauge |
| Material | Full Stainless Steel |
| Size | 60mm |
| Accuracy | 1% |