| Customized Support | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| Material | Black Steel |
| Original Place | Made In China |
| Dial Size | 60mm, Or Made As Requirements |
| Pressure Range | Made As Requirments, Mpa, Bar, Psi, Kg Etc. |
| Warranty | 1 Year, 1 Year |
|---|---|
| Customized Support | OEM, ODM |
| Dial Size | 60mm |
| Material | Stainless Steel |
| Service | Complete After-sales Service |
| Warranty | 1 Year, 1 Year |
|---|---|
| Customized Support | OEM, ODM |
| Dial Size | 100mm |
| Material | Stainless Steel |
| Service | Complete After-sales Service |
| Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Customized Support | OEM, ODM |
| Dial Size | 23mm |
| Material | Steel / Brass |
| Accuracy | 4% |
| Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Customized Support | OEM, ODM |
| Case Size | 4" |
| Windows | Safe Glass Or Glass |
| Accuracy | 2.5/1.6% |
| Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Customized Support | OEM, ODM |
| Oil Filled | Glycerine |
| Material | All Stainless Steel |
| Connection | Bottom |
| Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Customized Support | OEM, ODM |
| Material | Black Steel Case |
| Original Place | Made In China |
| Dial Size | 100mm, Or Made As Requirements |
| Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Customized Support | OEM, ODM |
| Dial Size | 63mm |
| Material | Black Steel/ Stainless Steel Case |
| Service | Complete After-sales Service |
| MATERIAL | Stainless Steel |
|---|---|
| Packaging Details | Inner plastic bag,export carton out side.Pallet optional. |
| Delivery Time | 5-30days |
| Payment Terms | TT,LC.Alipay.Western Union |
| Supply Ability | 30-50k per month |
| Packaging Details | Inner plastic bag,export carton out side.Pallet optional. |
|---|---|
| Delivery Time | 5-30days |
| Payment Terms | TT,LC.Alipay.Western Union |
| Supply Ability | 30-50k per month |
| Place of Origin | Qingdao,China |