| Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Customized Support | OEM, ODM |
| Material | Black Steel Case |
| Original Place | Made In China |
| Dial Size | 100mm, Or Made As Requirements |
| Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Customized Support | OEM, ODM |
| Material | Black Steel |
| Original Place | Made In China |
| Dial Size | 60mm, Or Made As Requirements |
| Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Customized Support | OEM, ODM |
| Material | Black Steel Case With Brass Connection |
| Original Place | Made In China |
| Dial Size | 50mm, Or Made As Requirements |
| Pointer Type | Adjustable |
|---|---|
| Connection Thread | Customized |
| Mount | Bottom |
| Material | Black Steel Steel |
| Port | QingDao,ShangHai |
| Bourdon Tube Material | Phosphor Bronze |
|---|---|
| Keyword | Pressure Gauge |
| Quality | 1 Year |
| Mount | Bottom Back |
| Dial Size | 1.5"-6" Inches |
| Keyword | Pressure Gauge |
|---|---|
| Quality | 1 Year |
| Oil Type | Availble To Fill Oil |
| Bourdon Tube Material | Phosphor Bronze |
| Connection Size | 1/4 1/2"inch NPT,BSP |
| Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Customized Support | OEM, ODM |
| Size | 100mm |
| Payment | Various Payment Methods |
| Material | Stainless Steel |
| Warranty | 1year, 12 Months |
|---|---|
| Customized Support | OEM, ODM, OBM |
| Product Name | Capsule Low Pressure Gauge |
| Connection | Bottom |
| Material | Stainless Steel |
| Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Customized Support | OEM, ODM, OBM |
| Product Name | 50mm Pressure Gauge |
| Material | Black Steel Case |
| Original Place | Made In China |
| Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Customized Support | OEM, ODM |
| Product Name | Small Pressure Gauge |
| Material | Chrome Plated Brass |
| Size | 22-38mm |