| Payment | Various Payment Methods |
|---|---|
| Display Type | Analog |
| Accuracy | ±4% |
| Scale Unit | Bar, Psi Etc. |
| More Details | Available Customize |
| Your Idea | Acceptable |
|---|---|
| Size | 22mm23mm25mm28mm38mm41mm |
| Port | QINGDAO,SHANGHAI,NINGBO |
| Display Type | Analog |
| Nominal Size | 22mm-41mm |
| Scale Unit | Bar, Psi Etc. |
|---|---|
| Port | QINGDAO,SHANGHAI,NINGBO |
| Display Type | Analog |
| More Details | Available Customize |
| Accuracy | ±4% |
| Producing Experience | 11 Years |
|---|---|
| Size | 150mm |
| Mount | Bottom |
| Measurement Range | As Demands |
| Accuracy | ±0.4% Of Full Scale |
| Measurement Range | As Demands |
|---|---|
| Mount | Bottom |
| Accuracy | ±0.4% Of Full Scale |
| Port | QingDao,ShangHai |
| Original Place | Made In China |
| Mounting | Back |
|---|---|
| More Details | Available Customize |
| Scale | Print As Demand |
| Accuracy | ±4% |
| Size | 23mm25mm28mm38mm |
| Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Customized Support | OEM, ODM |
| Pressure Range | -0.1-100 Mpa |
| Case Size | 65mm |
| Ambient Temp. | -10℃~60℃ |
| Customized Support | OEM, ODM |
|---|---|
| Pressure Range | -0.1-100 Mpa |
| Case Size | 63mm |
| Ambient Temp. | -10℃~60℃ |
| Mount | Back |
| Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Customized Support | OEM, ODM |
| Material | Black Steel Case |
| Original Place | Made In China |
| Dial Size | 100mm, Or Made As Requirements |
| Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Customized Support | OEM, ODM |
| Material | Black Steel |
| Original Place | Made In China |
| Dial Size | 50mm, Or Made As Requirements |