| Customized Support | OEM, ODM |
|---|---|
| Material | Black Steel Case |
| Dial Size | 100mm, Or Made As Requirements |
| Pressure Range | Made As Requirments, Mpa, Bar, Psi, Kg Etc. |
| Mount | Bottom |
| Warranty | 1Y |
|---|---|
| Customized Support | OEM, ODM, OBM |
| Pressure Range | Vacuum / Positive |
| Bourdon Tube | Bellows |
| Style | Bottom Mount |
| Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Customized Support | OEM, ODM |
| Material | Black Steel Case |
| Original Place | Made In China |
| Dial Size | 100mm, Or Made As Requirements |
| Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Customized Support | OEM, ODM |
| Material | Black Steel Case |
| Original Place | Made In China |
| Dial Size | 100mm, Or Made As Requirements |
| Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Customized Support | OEM, ODM |
| Material | Black Steel Case |
| Original Place | Made In China |
| Dial Size | 100mm, Or Made As Requirements |
| Connection Thread | BSP/NPT/G/M |
|---|---|
| Port | Qingdao |
| Connection Sizes | 1/4 1/2 |
| Pressure Accuracy | 2.5% |
| Capsule | Brass Or Stainless Steel |
| Size | 63mm 100mm 150mm |
|---|---|
| Capsule | Brass Or Stainless Steel |
| Pressure Accuracy | 2.5% |
| Connection Thread | BSP/NPT/G/M |
| Dial | Aluminum |
| Case Material | Black Steel Or Stainless Steel |
|---|---|
| Connection Sizes | 1/4 1/2 |
| Pointer | Aluminum Black |
| Capsule | Brass Or Stainless Steel |
| Port | Qingdao |
| Pressure Accuracy | 2.5% |
|---|---|
| Pointer | Aluminum Black |
| Port | Qingdao |
| Case Material | Black Steel Or Stainless Steel |
| Dial | Aluminum |
| Display Type | Analog |
|---|---|
| Thread | 1/8''G /NPT/M |
| Accuracy | ±4% |
| Size | 23mm25mm28mm38mm |
| Measurement Range | As Demands |