| Accuracy | ±4% |
|---|---|
| Port | QINGDAO,SHANGHAI,NINGBO |
| Your Idea | Acceptable |
| Measurement Range | As Demands |
| Nominal Size | 22mm-41mm |
| Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Customized Support | OEM |
| Pressure Range | -0.1-100 Mpa |
| Case Size | 65mm |
| Ambient Temp. | -10℃~60℃ |
| Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Customized Support | OEM, ODM |
| Material | Plastic Case |
| Original Place | Made In China |
| Dial Size | 40mm, Or Made As Requirements |
| Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Customized Support | OEM, ODM |
| Material | Black Steel Case With Brass Connection |
| Original Place | Made In China |
| Pressure Range | Made As Requirments, Mpa, Bar, Psi, Kg Etc. |
| Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Customized Support | OEM, ODM |
| Material | Black Steel Case |
| Original Place | Made In China |
| Dial Size | 100mm, Or Made As Requirements |
| Warranty | 1 Year, 1 Year |
|---|---|
| Customized Support | OEM, ODM |
| Dial Size | 60mm/2.5 Inch |
| Material | Stainless Steel Case With Brass Connection |
| Service | Complete After-sales Service |
| Service | Complete After-sales Service |
|---|---|
| Case Material | Black Steel Or Stainless Steel |
| Capsule | Brass Or Stainless Steel |
| Dial | Aluminum |
| Port | Qingdao |
| Pressure Accuracy | 2.5% |
|---|---|
| Service | Complete After-sales Service |
| Capsule | Brass Or Stainless Steel |
| Case Material | Black Steel Or Stainless Steel |
| Port | Qingdao |
| Accuracy | ±4% |
|---|---|
| Display Type | Analog |
| Payment | Various Payment Methods |
| Scale | Print As Demand |
| Port | QINGDAO,SHANGHAI,NINGBO |
| Window | Glass Or Plastic |
|---|---|
| Window Material | Tempered Glass |
| Operating Temperature | 0-200°C |
| Pressure Range | Customized |
| Size | 100mm |