| Customized Support | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| Material | Stainless Steel Case, Brass Internals |
| Thread | 1/4''PT/NPT/G/M |
| Pressure Range | As Demands |
| Size | 63mm |
| Warranty | 1Y |
|---|---|
| Customized Support | OEM, ODM, OBM |
| Pressure Range | Vacuum / Positive |
| Bourdon Tube | Bellows |
| Style | Bottom Mount |
| Customized Support | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| Material | Stainless Steel Case |
| Dial Size | 40mm, Or Made As Requirements |
| Pressure Range | Made As Requirments, Mpa, Bar, Psi, Kg Etc. |
| Quality | 1 Year |
| Warranty | 1Y |
|---|---|
| Material | Black Steel |
| Original Place | Made In China |
| Pressure Range | Made As Requirments, Mpa, Bar, Psi, Kg Etc. |
| Mount | Bottom |
| Warranty | 1Y |
|---|---|
| Customized Support | OEM, ODM, OBM |
| Case Material | Steel Case |
| Nominal Size | 30mm |
| Precision | 4% |
| Customized Support | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| Material | Plastic |
| Original Place | Made In China |
| Dial Size | 40mm |
| Pressure Range | Made As Requirments, Mpa, Bar, Psi, Kg Etc. |
| Customized Support | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| Material | Bule Color Steel |
| Original Place | Made In China |
| Dial Size | 50mm |
| Pressure Range | Made As Requirments, Mpa, Bar, Psi, Kg Etc. |
| Customized Support | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| Material | Black Steel |
| Original Place | Made In China |
| Dial Size | 60mm |
| Pressure Range | Made As Requirments, Mpa, Bar, Psi, Kg Etc. |
| Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Customized Support | OEM, ODM |
| Material | Black Steel |
| Original Place | Made In China |
| Dial Size | 50mm, Or Made As Requirements |