| Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Customized Support | OEM, ODM |
| Material | Black Steel Case |
| Original Place | Made In China |
| Dial Size | 100mm, Or Made As Requirements |
| Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Customized Support | OEM, ODM |
| Material | Black Steel Case |
| Original Place | Made In China |
| Dial Size | 250mm, Or Made As Requirements |
| Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Customized Support | OEM, ODM |
| Material | Black Steel Case |
| Original Place | Made In China |
| Dial Size | 100mm, Or Made As Requirements |
| Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Customized Support | OEM, ODM |
| Material | Black Steel Case |
| Original Place | Made In China |
| Dial Size | 100mm, Or Made As Requirements |
| Customized Support | OEM |
|---|---|
| Dial Size | 150mm, Or As Required |
| Pressure Range | As Required, Mpa, Bar, Psi, Kg Etc. |
| Mount | Bottom Mount |
| Warranty | 1 Year |
| Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Customized Support | OEM, ODM |
| Dial Size | 63mm |
| Material | Black Steel/ Stainless Steel Case |
| Service | Complete After-sales Service |
| Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Customized Support | OEM, ODM |
| Case Size | 4" |
| Windows | Safe Glass Or Glass |
| Accuracy | 2.5/1.6% |
| Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Customized Support | OEM, ODM |
| Case Size | 4" |
| Windows | Safe Glass Or Glass |
| Accuracy | 2.5/1.6% |
| Customized Support | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| Size | 4"(100mm) |
| Payment | Various Payment Methods |
| Material | All Stainless Steel |
| Warranty | 1 Year |
| Warranty | 1Y |
|---|---|
| Customized Support | OEM, ODM, OBM |
| Case Material | Steel Case |
| Nominal Size | 25mm |
| Precision | 4% |