| Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Customized Support | OEM, ODM |
| Size | 2.5"(63mm) |
| Payment | Various Payment Methods |
| Material | SS Case And Brass Internals |
| Warranty | 10 Year |
|---|---|
| Customized Support | OEM |
| Size | 2.5"(63mm) |
| Material | Black Steel Or Stainless Steel |
| Accuracy | 2.5% |
| Customized Support | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| Product Name | Digital Pressure Test Gauge |
| Pressure Range | -0.1-100 Mpa |
| Case Size | 63mm |
| Ambient Temp. | -20℃~60℃ |
| Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Customized Support | OEM, ODM |
| Material | Black Steel Case With Brass Connection |
| Original Place | Made In China |
| Dial Size | 50mm, Or Made As Requirements |
| Warranty | 1Y |
|---|---|
| Customized Support | OEM, ODM, OBM |
| Product Name | Bar Pressure Manometer |
| Material | Chrome Plated Brass |
| Size | 22-28mm |
| Oil Filling | Available To Fill |
|---|---|
| Movement Material | Brass |
| Range | Customized |
| Thread Material | Brass |
| Original Place | Made In China |
| Bourton Tube | Stainless Steel |
|---|---|
| Pointer | Black Painted Aluminium |
| Size | 100mm |
| Mount | Back Mount |
| Application | Industrial |
| Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Customized Support | OEM, ODM, OBM |
| Material | Stainless Steel Case |
| Original Place | Made In China |
| Dial Size | 100mm, Or Made As Requirements |
| Type | Diaphragm Seal |
|---|---|
| Port | Qingdao/shanghai/ningbo |
| Connection | Bottom |
| Dial Material | Aluminum |
| Connection Size | 1/4 1/2" Inch NPT BSP... |