| Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Customized Support | OEM, ODM |
| Dial Size | 23mm |
| Material | Steel / Brass |
| Accuracy | 4% |
| Warranty | 1Y |
|---|---|
| Customized Support | OEM, ODM, OBM |
| Case Material | Steel Case |
| Nominal Size | 25mm |
| Precision | 4% |
| Warranty | 1Y |
|---|---|
| Customized Support | OEM, ODM, OBM |
| Case Material | Brass Case |
| Nominal Size | 23mm |
| Precision | 4% |
| Customized Support | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| Size | 4"(100mm) |
| Payment | Various Payment Methods |
| Material | Stainless Steel |
| Warranty | 1Y |
| Customized Support | OEM, ODM |
|---|---|
| Windows | Glass |
| Range | 0-1000bar |
| Producing Experience | 10 Years |
| Factory | Yes,we Are Factory |
| Customized Support | OEM, ODM |
|---|---|
| Size | 2.5"(60mm) |
| Material | Stainless Steel |
| Pressure Range | 0~100Mpa,bar,mbar,etc |
| Thread | 1/4''PT/NPT/G/M |
| Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Customized Support | OEM, ODM |
| Windows | Glass |
| Range | 0-1000bar |
| Producing Experience | 10 Years |
| Customized Support | OEM |
|---|---|
| Windows | Glass |
| Range | 0-600bar |
| Producing Experience | 10 Years |
| Original Place | 2015 Made In China |
| Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Customized Support | OEM, ODM |
| Material | Black Steel Case |
| Original Place | Made In China |
| Dial Size | 100mm, Or Made As Requirements |
| Customized Support | OEM, ODM |
|---|---|
| Material | Black Steel Case |
| Dial Size | 100mm, Or Made As Requirements |
| Pressure Range | Made As Requirments, Mpa, Bar, Psi, Kg Etc. |
| Mount | Bottom |