| Customized Support | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| Material | Black Steel Case |
| Original Place | Made In China |
| Dial Size | 100mm, Or Made As Requirements |
| Pressure Range | Made As Requirments, Mpa, Bar, Psi, Kg Etc. |
| Dial Size | 60mm, Or Made As Requirements |
|---|---|
| Pressure Range | Made As Requirments, Mpa, Bar, Psi, Kg Etc. |
| Mount | Bottom Mount |
| Quality | 1 Year |
| Material | Black Steel Case |
| Material | Stainless Steel Case |
|---|---|
| Original Place | Made In China |
| Dial Size | 100mm, Or Made As Requirements |
| Pressure Range | Made As Requirments, Mpa, Bar, Psi, Kg Etc. |
| Mount | Back Mount |
| Warranty | 1 Year, 1 Year |
|---|---|
| Customized Support | OEM, ODM |
| Dial Size | 100mm |
| Material | Stainless Steel |
| Service | Complete After-sales Service |
| Warranty | 1 Year, 1 Year |
|---|---|
| Customized Support | OEM, ODM |
| Dial Size | 63mm |
| Material | Black Steel Case,brass Thread |
| Service | Complete After-sales Service |
| Material | Black Steel/ Stainless Steel Case |
|---|---|
| Warranty | 1 Year |
| Service | Complete After-sales Service |
| Dial Size | 63mm |
| Quality | First To Guarantee |
| Customized Support | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| Material | Stainless Steel Case |
| Pressure Range | Vacuum / Positive |
| Bourdon Tube | Bellows |
| Style | Bottom Mount |
| Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Customized Support | OEM, ODM, OBM |
| Material | Black Steel Case |
| Pressure Range | Vacuum / Positive |
| Bourdon Tube | Bellows |
| Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Customized Support | OEM, ODM, OBM |
| Material | Stainless Steel Case |
| Pressure Range | Vacuum / Positive |
| Bourdon Tube | Bellows |
| Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Customized Support | OEM, ODM, OBM |
| Material | Stainless Steel |
| Pressure Range | Vacuum / Positive |
| Bourdon Tube | Bellows |