| Warranty | 1 Y |
|---|---|
| Customized Support | OEM, ODM, OBM |
| Material | Black Steel Case |
| Pressure Range | Vacuum / Positive |
| Bourdon Tube | Bellows |
| Customized Support | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Pressure Range | Vacuum / Positive |
| Bourdon Tube | Bellows |
| Style | Bottom Mount |
| Case Size | 2.5" 4" 6" |
|---|---|
| Windows | Glass |
| Accuracy | 1.6% |
| Material | Stainless Steel Case/ Steel Case |
| Bellows | Phosphor Bronze/ Stainless Steel |
| Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Customized Support | OEM, ODM |
| Case Size | 4" |
| Windows | Safe Glass Or Glass |
| Accuracy | 2.5/1.6% |
| Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Customized Support | OEM |
| Size | 2" 1.5" |
| Payment | Various Payment Methods |
| Material | Ss316 |
| Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Customized Support | OEM, ODM, OBM |
| Size | 4"(100mm) |
| Payment | Various Payment Methods |
| Material | Stainless Steel |
| Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Customized Support | OEM |
| Size | 2.5"(60mm) |
| Payment | Various Payment Methods |
| Material | Stainless Steel |
| Warranty | 1Y |
|---|---|
| Customized Support | OEM, ODM, OBM |
| Size | 4"(100mm) |
| Payment | Various Payment Methods |
| Material | Stainless Steel |
| Customized Support | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| Size | 4"(100mm) |
| Payment | Various Payment Methods |
| Warranty | 1year |
| Material | Stainless Steel |
| Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Customized Support | OEM, ODM |
| Case Size | 4" |
| Windows | Safe Glass Or Glass |
| Accuracy | 1.6% |