| Customized Support | OEM |
|---|---|
| Style | No Oil |
| Material | Black Steel Case, Brass Movement |
| Case Size | 100mm |
| Factory | Yes, We Are Factory |
| Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Customized Support | OEM, ODM |
| Oil Filling | Available To Fill |
| Dial Size | 2"(50mm) |
| Material | Stainless Steel Case & Brass Connection |
| Customized Support | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| Product Name | Back Connection Pressure Gauge |
| Size | 60mm |
| Material | Stainless Steel Case, Brass Internals |
| Warranty | 1 Year |
| Customized Support | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| Material | Stainless Steel Case |
| Dial Size | 40mm, Or Made As Requirements |
| Pressure Range | Made As Requirments, Mpa, Bar, Psi, Kg Etc. |
| Mount | Back |
| Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Customized Support | OEM, ODM |
| Size | 100mm |
| Payment | Various Payment Methods |
| Material | Stainless Steel |
| Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Customized Support | OEM, ODM |
| Case Size | 60mm |
| Pressure Range | 0-250MPa |
| Accuracy Class | 2.5% |
| Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Customized Support | OEM, ODM |
| Product Name | Capsule Low Pressure Gauge |
| Connection | Bottom |
| Material | Black Steel Case Brass Internals |
| Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Customized Support | OEM, ODM, OBM |
| Product Name | Micro Low Pressure Gauge |
| Connection | Bottom |
| Material | Stainless Steel Or Black Steel |
| Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Customized Support | OEM, ODM, OBM |
| Material | Black Steel Case |
| Pressure Range | Vacuum / Positive |
| Bourdon Tube | Bellows |
| Customized Support | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Pressure Range | Vacuum / Positive |
| Bourdon Tube | Bellows |
| Style | Bottom Mount |