| Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Customized Support | OEM, ODM, OBM |
| Product Name | Diaphragm Pressure Gauge |
| Case | Stainless Steel |
| Size | 100mm |
| Warranty | 1Y, 1 Year |
|---|---|
| Customized Support | OEM, ODM, OBM |
| Product Name | Diaphragm Seal Pressure Gauge |
| Case | Stainless Steel |
| Size | 100mm |
| Product Name | Mini Pressure Gauge |
|---|---|
| Material | Chrome Plated Brass |
| Size | 22-25mm |
| Mounting | Back |
| Customized Support | OEM, ODM |
| Warranty | 1Y |
|---|---|
| Customized Support | OEM, ODM, OBM |
| Case Material | Steel Case |
| Nominal Size | 25mm |
| Precision | 4% |
| Product Name | 1 Inch Pressure Gauge |
|---|---|
| Material | Chrome Plated Brass |
| Size | 22-25mm |
| Mounting | Back |
| Port | Qingdao |
| Product Name | 23mm Pressure Gauge |
|---|---|
| Warranty | 1Y |
| Customized Support | OEM, ODM |
| Material | Chrome Plated Brass |
| Size | Customized |
| Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Customized Support | OEM, ODM, OBM |
| Movement& Connection | Stainless Steel |
| Thread | As Required |
| Connection | Bottom |
| Customized Support | OEM, ODM |
|---|---|
| Size | 2.5"(60mm) |
| Material | Stainless Steel |
| Pressure Range | 0~100Mpa,bar,mbar,etc |
| Thread | 1/4''PT/NPT/G/M |
| Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Customized Support | OEM, ODM |
| Product Name | All Stainless Steel Pressure Gauge |
| Material | Stainless Steel |
| Pressure Range | 0~100Mpa,bar,mbar,etc |
| Customized Support | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| Product Name | Shock Resistant Pressure Gauge |
| Size | 60mm |
| Material | Stainless Steel |
| Accuracy | 1.6% |