| Warranty | 1 Year, 1 Year |
|---|---|
| Customized Support | OEM, ODM |
| Dial Size | 60mm/2.5 Inch |
| Material | Stainless Steel Case With Brass Connection |
| Service | Complete After-sales Service |
| Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Customized Support | OEM |
| Nominal Size | 80mm |
| Accuracy | 1%, 0.5%,0.4%,0.2%,0.1%,0.05% On Option |
| Display | 4-5 Digital LCD Display |
| Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Customized Support | OEM, ODM |
| Material | Black Steel |
| Original Place | Made In China |
| Dial Size | 50mm, Or Made As Requirements |
| Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Customized Support | OEM, ODM |
| Material | Black Steel Case |
| Original Place | Made In China |
| Dial Size | 100mm, Or Made As Requirements |