| Product Name | Mini Pressure Gauge |
|---|---|
| Size | 38mm |
| Material | Steel |
| Customized Support | OEM, ODM, OBM |
| Accuracy | 4% |
| Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Customized Support | OEM, ODM |
| Pressure Range | 0~300bar |
| Mounting | Back |
| Type | Mini Pressure Gauge |
| Customized Support | OEM, ODM |
|---|---|
| Material | Black Steel Case |
| Dial Size | 100mm, Or Made As Requirements |
| Pressure Range | Made As Requirments, Mpa, Bar, Psi, Kg Etc. |
| Mount | Bottom |
| Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Customized Support | OEM, ODM |
| Size | 100mm |
| Payment | Various Payment Methods |
| Keyword | Pressure Gauge |
| Warranty | 1Y |
|---|---|
| Customized Support | OEM, ODM, OBM |
| Pressure Range | Vacuum / Positive |
| Bourdon Tube | Bellows |
| Style | Bottom Mount |
| Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Customized Support | OEM |
| Nominal Size | 65mm |
| Accuracy | 1%, 0.5%,0.4%,0.2%,0.1%,0.05% On Option |
| Display | 4-5 Digital LCD Display |
| Product Name | Mini Pressure Gauge |
|---|---|
| Size | 41mm |
| Material | Steel |
| Customized Support | OEM, ODM, OBM |
| Accuracy | 4% |
| Mounting Type | Bottom |
|---|---|
| Original Place | Made In China |
| Port | QingDao,ShangHai |
| Measurement Range | As Demands |
| Mount | Bottom |
| Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Customized Support | OEM, ODM |
| Size | 2"(50mm) |
| Material | Stainless Steel |
| Pressure Range | 0~100Mpa,bar,mbar,etc |