| Warranty | 1 Year, 1 Year |
|---|---|
| Customized Support | OEM, ODM |
| Dial Size | 60mm |
| Material | Stainless Steel |
| Service | Complete After-sales Service |
| Warranty | 1 Year, 1 Year |
|---|---|
| Customized Support | OEM, ODM |
| Dial Size | 100mm |
| Material | Stainless Steel |
| Service | Complete After-sales Service |
| Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Customized Support | OEM, ODM, OBM |
| Product Name | Micro Low Pressure Gauge |
| Connection | Bottom |
| Material | Stainless Steel Or Black Steel |
| Warranty | 1 Year, 1 Year |
|---|---|
| Customized Support | OEM, ODM, OBM |
| Product Name | Radial Pressure Gauge |
| Case | Stainless Steel |
| Size | 100mm |
| Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Customized Support | OEM, ODM |
| Pressure Range | 0~300bar |
| Mounting | Back |
| Type | Mini Pressure Gauge |
| Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Customized Support | OEM, ODM |
| Dial Size | 23mm |
| Material | Steel / Brass |
| Accuracy | 4% |
| Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Customized Support | OEM, ODM |
| Pressure Range | 0~315bar |
| Mounting | Back |
| Type | Mini Pressure Gauge |
| Warranty | 1Y |
|---|---|
| Product Name | All Stainless Steel Pressure Gauge |
| Size | 100mm |
| Material | Stainless Steel |
| Accuracy | 1.6% |
| Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Customized Support | OEM, ODM |
| Size | 2.5"(60mm) |
| Material | Stainless Steel |
| Pressure Range | 0~100Mpa,bar,mbar,etc |
| Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Customized Support | OEM, ODM, OBM |
| Product Name | Stainless Steel Pressure Gauge |
| Size | 2.5"((63mm) |
| Material | Stainless Steel |