| Warranty | 1 Year, 1 Year |
|---|---|
| Customized Support | OEM, ODM, OBM |
| Product Name | Digital Pressure Gauge |
| Pressure Range | -0.1-100 Mpa |
| Case Size | 100mm |
| Warranty | 1year, 1 Year |
|---|---|
| Customized Support | OEM, ODM, OBM |
| Product Name | Pressure Gauge China |
| Material | Full Stainless Steel |
| Size | 80mm |
| Product Name | Digital Pressure Gauge |
|---|---|
| Warranty | 1 Year |
| Customized Support | OEM, ODM, OBM |
| Pressure Range | -0.1-100 Mpa |
| Case Size | 80mm |
| Customized Support | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| Product Name | Rubber Cover Pressure Gauge |
| Material | Full Stainless Steel |
| Size | 100mm |
| Accuracy | 1% |
| Customized Support | OEM, ODM |
|---|---|
| Product Name | Digital Vacuum Pressure Gauge Meter |
| Pressure Range | -0.1-100 Mpa |
| Case Size | 80mm |
| Ambient Temp. | -20℃~60℃ |
| Customized Support | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| Material | Black Steel Case & Brass Connection |
| Original Place | Made In China |
| Dial Size | 63mm, Or Made As Requirements |
| Pressure Range | Made As Requirments, Mpa, Bar, Psi, Kg Etc. |
| Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Customized Support | OEM, ODM |
| Material | Black Stell Case , Brass Internals And Connection |
| Case Size | 60mm |
| Bourdon Tube | Phosphor Bronze |
| Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Customized Support | OEM, ODM |
| Material | Black Steel Case With Brass Connection |
| Original Place | Made In China |
| Dial Size | 50mm, Or Made As Requirements |
| Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Customized Support | OEM, ODM, OBM |
| Product Name | Bottom Pressure Gauge |
| Material | Black Steel Case |
| Original Place | Made In China |
| Product Name | General Service Pressure Gauge |
|---|---|
| Warranty | 1 Year |
| Customized Support | OEM, ODM, OBM |
| Material | Black Steel Case |
| Original Place | Made In China |