| Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Customized Support | OEM, ODM |
| Product Name | Stainless Steel Material Glycerin Pressure Gauge |
| Size | 100mm |
| Material | Stainless Steel Case, Brass Internals |
| Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Customized Support | OEM, ODM, OBM |
| Material | Black Steel Case |
| Original Place | Made In China |
| Pressure Range | Made As Requirments, Mpa, Bar, Psi, Kg Etc. |
| Customized Support | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| Warranty | 1Y |
| Product Name | Stainless Steel Pressure Gauge |
| Size | 4"((100mm) |
| Material | Stainless Steel |
| Warranty | 1Y |
|---|---|
| Product Name | Manometros |
| Material | Stainless Steel |
| Size | 60mm |
| Accuracy | 2.5% |
| Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Customized Support | OEM |
| Size | 2.5"(60mm) |
| Payment | Various Payment Methods |
| Material | Stainless Steel |
| Warranty | 1year, 1 Year |
|---|---|
| Customized Support | OEM, ODM, OBM |
| Product Name | Pressure Gauge China |
| Material | Full Stainless Steel |
| Size | 80mm |
| Size | 100mm |
|---|---|
| Opening | 1.6 |
| Mounting Type | Bottom Or Back Connection |
| Application | Industrial Pressure Measurement |
| Payment | Various Payment Methods |
| Warranty | 1Y |
|---|---|
| Customized Support | OEM, ODM, OBM |
| Material | Stainless Steel Case |
| Original Place | Made In China |
| Dial Size | 100mm, Or Made As Requirements |