| Warranty | 1Y |
|---|---|
| Customized Support | OEM, ODM, OBM |
| Product Name | Stainless Steel Pressure Gauge |
| Material | Stainless Steel |
| Pressure Range | 0~250Mpa,bar,mbar,etc |
| Customized Support | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| Product Name | 60mm Pressure Gauge |
| Material | Full Stainless Steel |
| Size | 60mm |
| Accuracy | 1% |
| Warranty | 1year, 1 Year |
|---|---|
| Customized Support | OEM, ODM, OBM |
| Product Name | Pressure Gauge China |
| Material | Full Stainless Steel |
| Size | 80mm |
| Warranty | 1year, 1 Year |
|---|---|
| Customized Support | OEM, ODM, OBM |
| Product Name | Digital Pressure Gauge |
| Material | Full Stainless Steel |
| Size | 60mm |
| Customized Support | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| Product Name | Rubber Cover Pressure Gauge |
| Material | Full Stainless Steel |
| Size | 100mm |
| Accuracy | 1% |
| Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Customized Support | OEM, ODM |
| Product Name | All Stainless Steel Seismic Pressure Gauge |
| Size | 2.5"(60mm) |
| Material | Stainless Steel |
| Your Idea | Acceptable |
|---|---|
| Size | 22mm23mm25mm28mm38mm41mm |
| Port | QINGDAO,SHANGHAI,NINGBO |
| Display Type | Analog |
| Nominal Size | 22mm-41mm |
| Payment | Various Payment Methods |
|---|---|
| Scale Unit | Bar, Psi Etc. |
| Size | 23mm25mm28mm38mm |
| Port | QINGDAO,SHANGHAI,NINGBO |
| Your Idea | Acceptable |
| More Details | Available Customize |
|---|---|
| Nominal Size | 22mm-41mm |
| Measurement Range | As Demands |
| Scale | Print As Demand |
| Scale Unit | Bar, Psi Etc. |