| Product Name | All Stainless Steel Pressure Gauge Liquid Filled |
|---|---|
| Size | 4"((100mm) |
| Material | Stainless Steel |
| Accuracy | 2.5%/1.6% |
| Customized Support | OEM, ODM, OBM |
| Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Customized Support | OEM, ODM |
| Size | 100mm |
| Payment | Various Payment Methods |
| Keyword | Pressure Gauge |
| Product Name | Mini Pressure Gauge |
|---|---|
| Size | 41mm |
| Material | Steel |
| Customized Support | OEM, ODM, OBM |
| Accuracy | 4% |
| Product Name | Mini Pressure Gauge |
|---|---|
| Size | 38mm |
| Material | Steel |
| Customized Support | OEM, ODM, OBM |
| Accuracy | 4% |
| Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Customized Support | OEM, ODM, OBM |
| Product Name | Micro Low Pressure Gauge |
| Connection | Bottom |
| Material | Stainless Steel Or Black Steel |
| Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Customized Support | OEM, ODM |
| Product Name | Stainless Steel Material Glycerin Pressure Gauge |
| Material | Stainless Steel Case, Brass Internals |
| Pressure Range | 0~100Mpa,bar,mbar,etc |
| Warranty | 1 YEAR |
|---|---|
| Customized Support | OEM, ODM |
| Product Name | Stainless Steel Material Glycerin Pressure Gauge |
| Size | 60mm |
| Material | Stainless Steel Case, Brass Internals |
| Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Customized Support | OEM, ODM |
| Product Name | Stainless Steel Material Glycerin Pressure Gauge |
| Size | 100mm |
| Material | Stainless Steel Case, Brass Internals |
| Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Customized Support | OEM, ODM |
| Size | 150mm |
| Payment | Various Payment Methods |
| Material | Stainless Steel |
| Product Name | Electric Contact Pressure Gauge |
|---|---|
| Warranty | 1year |
| Customized Support | OEM, ODM, OBM |
| Pressure Range | 0~100Mpa,bar,mbar,psi Etc |
| Accuracy | 1.6% |