| Warranty | 1year, 1 Year |
|---|---|
| Customized Support | OEM, ODM, OBM |
| Product Name | Pressure Gauge China |
| Material | Full Stainless Steel |
| Size | 80mm |
| Product Name | Digital Pressure Gauge |
|---|---|
| Warranty | 1 Year |
| Customized Support | OEM, ODM, OBM |
| Pressure Range | -0.1-100 Mpa |
| Case Size | 80mm |
| Customized Support | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| Product Name | Rubber Cover Pressure Gauge |
| Material | Full Stainless Steel |
| Size | 100mm |
| Accuracy | 1% |
| Customized Support | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| Material | Vacuum Gauge |
| Original Place | Made In China |
| Dial Size | 100mm, Or Made As Requirements |
| Pressure Range | Made As Requirments, Mpa, Bar, Psi, Kg Etc. |
| Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Customized Support | OEM, ODM |
| Product Name | All Stainless Steel Pressure Gauge |
| Material | Stainless Steel |
| Pressure Range | 0~100Mpa,bar,mbar,etc |
| Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Customized Support | OEM, ODM, OBM |
| Material | Vacuum Pressure Gauge |
| Original Place | Made In China |
| Dial Size | 40mm, Or Made As Requirements |
| Warranty | 1year |
|---|---|
| Customized Support | OEM |
| Product Name | 40mm Pressure Gauge |
| Material | Black Steel Case |
| Original Place | Made In China |
| Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Customized Support | OEM, ODM, OBM |
| Product Name | 50mm Pressure Gauge |
| Material | Black Steel Case |
| Original Place | Made In China |
| Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Customized Support | OEM, ODM |
| Product Name | Stainless Steel Material Glycerin Pressure Gauge |
| Size | 100mm |
| Material | Stainless Steel Case, Brass Internals |
| Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Customized Support | OEM |
| Product Name | Stainless Steel Material Glycerin Pressure Gauge |
| Size | 100mm |
| Material | Stainless Steel Case, Brass Internals |