| Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Customized Support | OEM, ODM |
| Size | 150mm |
| Payment | Various Payment Methods |
| Material | Stainless Steel |
| Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Customized Support | OEM, ODM |
| Size | 100mm |
| Payment | Various Payment Methods |
| Material | Stainless Steel |
| Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Customized Support | OEM, ODM |
| Product Name | Capsule Low Pressure Gauge |
| Connection | Bottom |
| Material | Black Steel |
| Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Customized Support | OEM, ODM |
| Product Name | Capsule Low Pressure Gauge |
| Connection | Bottom |
| Material | Stainless Steel |
| Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Customized Support | OEM, ODM |
| Product Name | Capsule Low Pressure Gauge |
| Connection | Bottom |
| Material | Black Steel Case Brass Internals |
| Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Customized Support | OEM, ODM, OBM |
| Product Name | Micro Low Pressure Gauge |
| Connection | Bottom |
| Material | Stainless Steel Or Black Steel |
| Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Customized Support | OEM, ODM, OBM |
| Product Name | Diaphragm Pressure Gauge |
| Case | Stainless Steel |
| Size | 100mm |
| Product Name | 1 Inch Pressure Gauge |
|---|---|
| Material | Chrome Plated Brass |
| Size | 22-25mm |
| Mounting | Back |
| Port | Qingdao |
| Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Customized Support | OEM, ODM |
| Pressure Range | 0~300bar |
| Mounting | Back |
| Type | Mini Pressure Gauge |
| Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Customized Support | OEM, ODM, OBM |
| Material | General Stainless Steel Pressure Gauge |
| Port | Qingdao, Shanghai, Ningbo, Guangzhou |
| ADVANTAGES | Moisture-proof,Wear Resistant,Eco-friendly,High-durable |