| Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Customized Support | OEM, ODM |
| Material | Stainless Steel |
| Original Place | Made In China |
| Dial Size | 65mm, Or 80mm/ 100mm |
| Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Customized Support | OEM, ODM |
| Pressure Range | -0.1-100 Mpa |
| Case Size | 63mm |
| Ambient Temp. | -10℃~60℃ |
| Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Customized Support | OEM |
| Nominal Size | 80mm |
| Accuracy | 1%, 0.5%,0.4%,0.2%,0.1%,0.05% On Option |
| Display | 4-5 Digital LCD Display |
| Customized Support | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| Nominal Size | 65mm |
| Accuracy | 1%, 0.5%,0.4%,0.2%,0.1%,0.05% On Option |
| Display | 4-5 Digital LCD Display |
| Warranty | 1Y |
| Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Customized Support | OEM |
| Pressure Range | -0.1-100 Mpa |
| Case Size | 65mm |
| Ambient Temp. | -10℃~60℃ |
| Customized Support | OEM, ODM |
|---|---|
| Material | Stainless Steel Case |
| Connection | Bottom |
| Warranty | 1 Year |
| Size | 100mm |
| Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Customized Support | OEM, ODM |
| Size | 2.5"(60mm) |
| Material | Stainless Steel |
| Pressure Range | 0~100Mpa,bar,mbar,etc |
| Customized Support | OEM, ODM |
|---|---|
| Oil Filled | Glycerine |
| Material | All Stainless Steel |
| Connection | Back |
| Warranty | 1 Year |
| Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Customized Support | OEM, ODM |
| Oil Filled | Glycerine |
| Material | All Stainless Steel |
| Connection | Bottom |