| Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Customized Support | OEM, ODM |
| Pressure Range | -0.1-100 Mpa |
| Case Size | 65mm |
| Ambient Temp. | -10℃~60℃ |
| Warranty | 1Y |
|---|---|
| Customized Support | OEM, ODM, OBM |
| Size | 100mm |
| Payment | Various Payment Methods |
| Material | Stainless Steel |
| Service | Complete After-sales Service |
|---|---|
| Bourton Tube | Stainless Steel |
| Size | 50mm |
| Quality | 1 Year |
| Welding | Laser Welding |
| Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Customized Support | OEM, ODM |
| Pressure Range | -0.1-100 Mpa |
| Case Size | 80mm |
| Ambient Temp. | -20℃~60℃ |
| Mount | Bottom Mount |
|---|---|
| Application | Industrial |
| Accuracy | ±1.6% Of Full Scale |
| Quality | 1 Year |
| Thread | 1/2''PT/NPT/G/M |
| Oil | As Required |
|---|---|
| Mount | Bottom Or Axial |
| Pressure Range | 30inHG(vacuum) Through 15000psi |
| Dial Size | 2 |
| Customized Support | OEM, ODM, OBM |
| Dial Size | 4 Inches |
|---|---|
| Window Material | Tempered Glass |
| Dial Color | White |
| Case Size | 4 |
| Windows | Safe Glass Or Glass |
| Dial Size | 2.5 Inches 4 Inches |
|---|---|
| Pressure Range | 30inHG(vacuum) Through 15000psi |
| Mount | Bottom Or Axial |
| Oil | As Required |
| Connection Material | Stainless Steel Or Black Steel |