| Customized Support | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| Material | Black Steel Case & Brass Connection |
| Original Place | Made In China |
| Dial Size | 63mm, Or Made As Requirements |
| Pressure Range | Made As Requirments, Mpa, Bar, Psi, Kg Etc. |
| Warranty | 1Y |
|---|---|
| Customized Support | OEM, ODM, OBM |
| Material | Stainless Steel Case & Brass Connection |
| Original Place | Made In China |
| Dial Size | 60mm, Or Made As Requirements |
| Material | Steel |
|---|---|
| Original Place | Made In China |
| Dial Size | 60mm, Or Made As Requirements |
| Pressure Range | Made As Requirments, Mpa, Bar, Psi, Kg Etc. |
| Mount | Back |
| Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Customized Support | OEM |
| Window | Glass, Plastic |
| Case Size | 60mm |
| Certificate | CE, ISO9001:2008 |
| Customized Support | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| Material | Stainless Steel Case |
| Dial Size | 40mm, Or Made As Requirements |
| Pressure Range | Made As Requirments, Mpa, Bar, Psi, Kg Etc. |
| Quality | 1 Year |
| Material | Steel |
|---|---|
| Original Place | Made In China |
| Dial Size | 60mm, Or Made As Requirements |
| Pressure Range | Made As Requirments, Mpa, Bar, Psi, Kg Etc. |
| Mount | Back |
| Material | Stainless Steel Case & Brass Conenction |
|---|---|
| Connection | Back |
| Pressure Range | Micro Low Pressure |
| Accuracy | 2.5% |
| Dial Size | 63mm |
| Material | Black Steel Case & Brass Conenction |
|---|---|
| Connection | Bottom |
| Pressure Range | Micro Low Pressure |
| Accuracy | 2.5% |
| Dial Size | 63mm |
| Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Customized Support | OEM, ODM |
| Case Size | 2.5"(60mm),(2",2.5",4", 6" Optional) |
| Certificate | ISO9001 , CE |
| Mount | Back , Bottom. Panel |
| Pressure Range | As Required, Mpa, Bar, Psi, Kg Etc. |
|---|---|
| Size | 40mm-250mm |
| Port | QingDao,ShangHai,Ningbo,Guangzhou |
| Factory | Yes, We Are Factory |
| Case Size | 60mm |