| Warranty | 1year, 1 Year |
|---|---|
| Customized Support | OEM, ODM, OBM |
| Product Name | Electronic Pressure Gauge |
| Size | 100mm |
| Payment | Various Payment Methods |
| Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Customized Support | OEM, ODM |
| Size | 100mm |
| Payment | Various Payment Methods |
| Material | Stainless Steel |
| Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Customized Support | OEM, ODM |
| Case Size | 150mm |
| Material | Black Steel & Brass |
| Factory | Yes,we Are Factory |
| Warranty | 1 Y |
|---|---|
| Customized Support | OEM, ODM, OBM |
| Material | Black Steel Case |
| Pressure Range | Vacuum / Positive |
| Bourdon Tube | Bellows |
| Customized Support | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| Product Name | Micro Low Pressure Gauge |
| Connection | Bottom |
| Material | Stainless Steel Or Black Steel |
| Accuracy | 1.6% |
| Customized Support | OEM, ODM |
|---|---|
| Case Size | 80mm |
| Accuracy | 1.6% |
| Connection Thread | NPT,BSP(G,PF),BSPT(ZG,PT)1/2" |
| Warranty | 1 Year |
| Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Customized Support | OEM |
| Size | 22mm 23mm 25mm |
| Payment | Various Payment Methods |
| Material | Brass Chromed |
| Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Customized Support | OEM, ODM |
| Size | 60mm |
| Payment | Various Payment Methods |
| Material | SS Case And SS Or Brass Internals |
| Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Customized Support | OEM, ODM |
| Windows | Glass |
| Range | 0-1000bar |
| Producing Experience | 10 Years |
| Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Customized Support | OEM, ODM |
| Windows | Glass |
| Range | 0-1000bar |
| Producing Experience | 10 Years |