| Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Customized Support | OEM, ODM |
| Material | Black Steel |
| Original Place | Made In China |
| Dial Size | 40mm, Or Made As Requirements |
| Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Customized Support | OEM, ODM |
| Product Name | Industrial Pressure Gauge |
| Material | Black Steel Case |
| Original Place | Made In China |
| Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Customized Support | OEM, ODM, OBM |
| Product Name | General Steel Pressure Gauge |
| Material | Black Steel Case |
| Original Place | Made In China |
| Customized Support | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| Product Name | Lpg Gas Pressure Gauge |
| Material | Black Steel Case |
| Original Place | Made In China |
| Pressure Range | Made As Requirments, Mpa, Bar, Psi, Kg Etc. |
| Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Customized Support | OEM, ODM, OBM |
| Product Name | General Service Pressure Gauge |
| Material | Plastic Case |
| Original Place | Made In China |
| Material | Steel Case With Brass Connection |
|---|---|
| Original Place | Made In China |
| Dial Size | 60mm, Or Made As Requirements |
| Pressure Range | Made As Requirments, Mpa, Bar, Psi, Kg Etc. |
| Mount | Bottom |
| Warranty | 10 Year |
|---|---|
| Customized Support | OEM |
| Size | 2.5"(63mm) |
| Material | Black Steel Or Stainless Steel |
| Accuracy | 2.5% |
| Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Customized Support | OEM, ODM, OBM |
| Material | Stainless Steel Case |
| Original Place | Made In China |
| Dial Size | 100mm, Or Made As Requirements |
| Customized Support | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| Dial Size | 63mm, Or Made As Requirements |
| Pressure Range | Made As Requirments, Mpa, Bar, Psi, Kg Etc. |
| Mount | Panel |
| Warranty | 1Y |
| Warranty | 1year, 1 Year |
|---|---|
| Customized Support | OEM, ODM, OBM |
| Product Name | Electronic Pressure Gauge |
| Size | 100mm |
| Payment | Various Payment Methods |