| Customized Support | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| Product Name | 60mm Pressure Gauge |
| Material | Full Stainless Steel |
| Size | 60mm |
| Accuracy | 1% |
| Customized Support | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| Product Name | Digital Pressure Test Gauge |
| Pressure Range | -0.1-100 Mpa |
| Case Size | 63mm |
| Ambient Temp. | -20℃~60℃ |
| Customized Support | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| Nominal Size | 65mm |
| Accuracy | 1%, 0.5%,0.4%,0.2%,0.1%,0.05% On Option |
| Display | 4-5 Digital LCD Display |
| Warranty | 1Y |
| Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Customized Support | OEM, ODM |
| Material | Black Steel Case |
| Original Place | Made In China |
| Dial Size | 100mm, Or Made As Requirements |
| Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Product Name | Lpg Gas Pressure Gauge |
| Material | Black Steel Case |
| Original Place | Made In China |
| Customized Support | OEM, ODM, OBM |
| Material | Black Steel |
|---|---|
| Original Place | Made In China |
| Dial Size | 40mm, Or Made As Requirements |
| Pressure Range | Made As Requirments, Mpa, Bar, Psi, Kg Etc. |
| Mount | Back |
| Warranty | 1Y |
|---|---|
| Customized Support | OEM, ODM, OBM |
| Product Name | 40mm Pressure Gauge |
| Material | Black Steel Case |
| Original Place | Made In China |
| Customized Support | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| Material | Black Steel |
| Original Place | Made In China |
| Dial Size | 50mm, Or Made As Requirements |
| Pressure Range | Made As Requirments, Mpa, Bar, Psi, Kg Etc. |
| Customized Support | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| Material | Black Steel Case |
| Original Place | Made In China |
| Dial Size | 100mm, Or Made As Requirements |
| Pressure Range | Made As Requirments, Mpa, Bar, Psi, Kg Etc. |
| Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Customized Support | OEM, ODM |
| Product Name | Stainless Steel Material Glycerin Pressure Gauge |
| Size | 63mm |
| Material | Stainless Steel Case, Brass Internals |