| Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Customized Support | OEM |
| Dial Size | 38mm |
| Material | Steel / Brass |
| Oil | No Oil |
| Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Customized Support | OEM, ODM |
| Size | 100mm |
| Payment | Various Payment Methods |
| Material | SS Case And SS Or Brass Internals |
| Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Customized Support | OEM, ODM, OBM |
| Product Name | Dry Pressure Gauge |
| Material | All Stainless Steel |
| Size | 100mm |
| Customized Support | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| Product Name | Stainless Steel Pressure Gauge |
| Size | 4"((100mm) |
| Material | Stainless Steel |
| Accuracy | 1.6% |
| Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Customized Support | OEM, ODM |
| Case Size | 2.5"(60mm),(2",2.5",4", 6" Optional) |
| Certificate | ISO9001 , CE |
| Mount | Back , Bottom. Panel |
| Material | Black Steel Case & Brass Conenction |
|---|---|
| Connection | Bottom |
| Pressure Range | Micro Low Pressure |
| Accuracy | 2.5% |
| Dial Size | 63mm |
| Warranty | 1year, 1 Year |
|---|---|
| Customized Support | OEM, ODM, OBM |
| Product Name | Pressure Gauge China |
| Material | Full Stainless Steel |
| Size | 80mm |
| Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Customized Support | OEM, ODM |
| Material | Black Steel Case |
| Original Place | Made In China |
| Dial Size | 100mm, Or Made As Requirements |
| Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Customized Support | OEM, ODM |
| Material | Black Steel |
| Original Place | Made In China |
| Dial Size | 60mm, Or Made As Requirements |
| Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Customized Support | OEM, ODM, OBM |
| Product Name | Lpg Gas Pressure Gauge |
| Material | Black Steel Case |
| Original Place | Made In China |