| Customized Support | OEM |
|---|---|
| Dial Size | 25mm (19mm-40mm Available) |
| Material | Ss, Steel, Brass |
| Mounting | Back |
| Warranty | 1 Year |
| Customized Support | OEM, ODM |
|---|---|
| Oil Filled | Customized |
| Case Material | Stainless Steel |
| Connection | Brass |
| Mount Type | Bottom |
| Warranty | 1 Year, 1 Year |
|---|---|
| Customized Support | OEM, ODM |
| Dial Size | 60mm/2.5 Inch |
| Material | Stainless Steel Case With Brass Connection |
| Service | Complete After-sales Service |
| Customized Support | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| Size | 4"(100mm) |
| Payment | Various Payment Methods |
| Material | Stainless Steel |
| Warranty | 1Y |
| Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Customized Support | OEM, ODM, OBM |
| Size | 100mm |
| Material | Stainless Steel |
| Accuracy | 1.6% |
| Warranty | 1Y |
|---|---|
| Customized Support | OEM, ODM, OBM |
| Pressure Range | Vacuum / Positive |
| Bourdon Tube | Bellows |
| Style | Bottom Mount |
| MATERIAL | Stainless Steel |
|---|---|
| COLOR | SILVER |
| Packaging Details | Inner plastic bag,export carton out side.Pallet optional. |
| Delivery Time | 5-30days |
| Payment Terms | TT,LC.Alipay.Western Union |
| Payment Terms | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union |
|---|---|
| Supply Ability | 30000/Month |
| Place of Origin | Shandong China |