| Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Customized Support | OEM |
| Size | 2.5"(60mm) |
| Payment | Various Payment Methods |
| Material | Stainless Steel |
| Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Customized Support | OEM, ODM, OBM |
| Size | 4"(100mm) |
| Payment | Various Payment Methods |
| Material | Stainless Steel |
| Warranty | 1Y |
|---|---|
| Customized Support | OEM, ODM, OBM |
| Size | 4"(100mm) |
| Payment | Various Payment Methods |
| Material | Stainless Steel |
| Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Customized Support | OEM, ODM |
| Case Size | 4" |
| Windows | Safe Glass Or Glass |
| Accuracy | 2.5/1.6% |
| Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Customized Support | OEM, ODM |
| Dial Size | 23mm |
| Material | Steel / Brass |
| Oil | No Oil |
| Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Customized Support | OEM, CE, ISO |
| Dial Size | 28mm |
| Material | Brass |
| Oil | No Oil |
| Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Customized Support | OEM, ODM |
| Dial Size | 23mm |
| Material | Steel / Brass |
| Accuracy | 4% |
| Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Customized Support | OEM |
| Dial Size | 38mm |
| Material | Steel / Brass |
| Oil | No Oil |
| Warranty | 1Y |
|---|---|
| Customized Support | OEM, ODM, OBM |
| Case Material | Steel Case |
| Nominal Size | 25mm |
| Precision | 4% |
| Warranty | 1Y |
|---|---|
| Customized Support | OEM, ODM, OBM |
| Case Material | Brass Case |
| Nominal Size | 23mm |
| Precision | 4% |