| Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Customized Support | OEM, ODM |
| Dial Size | 63mm |
| Material | Black Steel/ Stainless Steel Case |
| Service | Complete After-sales Service |
| Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Customized Support | OEM |
| Size | 2" 1.5" 1" |
| Payment | Various Payment Methods |
| Material | Ss316 |
| Customized Support | OEM, ODM |
|---|---|
| Dial Size | 6"(2.5",4" Optional) |
| Measuing Range | 0~6MPa |
| Accuracy | 1.6% |
| Warranty | 1 Year |
| Warranty | 1Y |
|---|---|
| Product Name | Manometros |
| Material | Stainless Steel |
| Size | 60mm |
| Accuracy | 2.5% |
| Operating Temperature | -40 To 120 °C |
|---|---|
| Port | QingDao,ShangHai,Ningbo, Guangzhou |
| Mounting Type | Panel Mount |
| Connection Size | 1/4 1/2"inch NPT,BSP |
| Dial Size | 2"(50mm) |
| Warranty | 10 Year |
|---|---|
| Customized Support | OEM |
| Size | 2.5"(63mm) |
| Material | Black Steel Or Stainless Steel |
| Accuracy | 2.5% |
| Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Customized Support | OEM, ODM |
| Size | 2.5"(63mm) |
| Payment | Various Payment Methods |
| Material | SS Case And Brass Internals |
| Accuracy | ±1.6% Of Full Scale |
|---|---|
| Thread | 1/4" 1/2''BSP/PT/NPT/G/M |
| Pointer | Black Painted Aluminium |
| Connection | Bottom Mount |
| Window Material | Acrylic, Glass |