| Customized Support | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| Material | Black Steel |
| Original Place | Made In China |
| Dial Size | 60mm |
| Pressure Range | Made As Requirments, Mpa, Bar, Psi, Kg Etc. |
| Warranty | 1Y |
|---|---|
| Customized Support | OEM, ODM, OBM |
| Material | Black Steel |
| Original Place | Made In China |
| Pressure Range | Made As Requirments, Mpa, Bar, Psi, Kg Etc. |
| Customized Support | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| Material | Bule Color Steel |
| Original Place | Made In China |
| Dial Size | 50mm, Or Made As Requirements |
| Pressure Range | Made As Requirments, Mpa, Bar, Psi, Kg Etc. |
| Customized Support | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| Material | Bule Color Steel |
| Original Place | Made In China |
| Dial Size | 50mm |
| Pressure Range | Made As Requirments, Mpa, Bar, Psi, Kg Etc. |
| Mounting Type | Direct Bottom Or Back |
|---|---|
| Connection Location | Bottom |
| Size | 60mm 100mm |
| Thread Standard | NPT, BSP (G, PF), BSPT (ZG, PT) |
| Measuing Range | 0~100MPa |
| Payment | Various Payment Methods |
|---|---|
| Scale Unit | Bar, Psi Etc. |
| Size | 23mm25mm28mm38mm |
| Port | QINGDAO,SHANGHAI,NINGBO |
| Your Idea | Acceptable |