| Warranty | 1Y |
|---|---|
| Customized Support | OEM, ODM, OBM |
| Product Name | Bar Pressure Manometer |
| Material | Chrome Plated Brass |
| Size | 22-28mm |
| Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Customized Support | OEM, ODM, OBM |
| Product Name | Special Pressure Gauge |
| Material | Chrome Plated Brass |
| Size | Customized |
| Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Customized Support | OEM, ODM |
| Pressure Range | 0~300bar |
| Mounting | Back |
| Type | Mini Pressure Gauge |
| Product Name | Mini Pressure Gauge |
|---|---|
| Size | 41mm |
| Material | Steel |
| Customized Support | OEM, ODM, OBM |
| Accuracy | 4% |
| Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Customized Support | OEM, ODM, OBM |
| Material | Black Steel Case |
| Original Place | Made In China |
| Pressure Range | Made As Requirments, Mpa, Bar, Psi, Kg Etc. |
| Warranty | 1year, 1 Year |
|---|---|
| Customized Support | OEM, ODM, OBM |
| Product Name | Pressure Gauge China |
| Material | Full Stainless Steel |
| Size | 80mm |
| Product Name | 1 Inch Pressure Gauge |
|---|---|
| Material | Chrome Plated Brass |
| Size | 22-25mm |
| Mounting | Back |
| Port | Qingdao |
| Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Customized Support | OEM, CE, ISO |
| Dial Size | 28mm |
| Material | Brass |
| Oil | No Oil |
| Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Customized Support | OEM, ODM |
| Pressure Range | 0~300bar |
| Mounting | Back |
| Type | Mini Pressure Gauge |
| Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Customized Support | OEM, ODM, OBM |
| Material | Black Steel Case |
| Original Place | Made In China |
| Pressure Range | Made As Requirments, Mpa, Bar, Psi, Kg Etc. |