| Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Customized Support | OEM |
| Nominal Size | 80mm |
| Accuracy | 1%, 0.5%,0.4%,0.2%,0.1%,0.05% On Option |
| Display | 4-5 Digital LCD Display |
| Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Customized Support | OEM |
| Nominal Size | 80mm |
| Accuracy | 1%, 0.5%,0.4%,0.2%,0.1%,0.05% On Option |
| Display | 4-5 Digital LCD Display |
| Customized Support | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| Nominal Size | 65mm |
| Accuracy | 1%, 0.5%,0.4%,0.2%,0.1%,0.05% On Option |
| Display | 4-5 Digital LCD Display |
| Warranty | 1Y |
| Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Customized Support | OEM |
| Nominal Size | 65mm |
| Accuracy | 1%, 0.5%,0.4%,0.2%,0.1%,0.05% On Option |
| Display | 4-5 Digital LCD Display |
| Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Customized Support | OEM, ODM |
| Material | Stainless Steel |
| Original Place | Made In China |
| Dial Size | 65mm, Or 80mm/ 100mm |
| Size | 2.5" |
|---|---|
| Configuration | Bourdon Tube |
| Over Pressure | 1.5×FS |
| Application | Corrosive And Viscous Media |
| Warranty | 1 Year, 1 Year |
| Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Customized Support | OEM, ODM |
| Pressure Range | -0.1-100 Mpa |
| Case Size | 65mm |
| Ambient Temp. | -10℃~60℃ |