| Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Customized Support | OEM, ODM |
| Product Name | Axial Oil Filled Pressure Gauge |
| Material | All Stainless Steel |
| Connection | Back |
| Warranty | 1Y |
|---|---|
| Customized Support | OEM, ODM, OBM |
| Size | 100mm |
| Material | Stainless Steel |
| Accuracy | 1.6% |
| Customized Support | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| Product Name | Stainless Steel Pressure Gauge |
| Material | Stainless Steel |
| Pressure Range | 0~250Mpa,bar,mbar,etc |
| Thread | 1/4''PT/NPT/G/M |
| Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Customized Support | OEM, ODM, OBM |
| Product Name | Stainless Steel Pressure Gauge |
| Size | 2.5"((63mm) |
| Material | Stainless Steel |
| Customized Support | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| Product Name | Stainless Steel Pressure Gauge |
| Size | 4"((100mm) |
| Material | Stainless Steel |
| Accuracy | 2.5%/1.6% |
| Warranty | 1Y |
|---|---|
| Customized Support | OEM, ODM, OBM |
| Product Name | Stainless Steel Pressure Gauge |
| Material | Stainless Steel |
| Pressure Range | 0~250Mpa,bar,mbar,etc |
| Product Name | Stainless Steel Pressure Gauge |
|---|---|
| Customized Support | OEM, ODM, OBM |
| Size | 4"((100mm) |
| Material | Stainless Steel |
| Warranty | 1Y |
| Customized Support | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| Product Name | Stainless Steel Pressure Gauge |
| Size | 4"((100mm) |
| Material | Stainless Steel |
| Warranty | 1 Year |
| Connection Size | 1/2 Inch NPT |
|---|---|
| Flange Size | DN25 (can Be Customized For Other Size) |
| Application | Corrosive And Viscous Media |
| Size | 2.5" |
| Mounting Type | Bottom Mount |
| Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Customized Support | OEM, ODM, OBM |
| Product Name | Stainless Steel Pressure Gauge |
| Size | 100mm |
| Material | Stainless Steel |