| Customized Support | OEM, ODM |
|---|---|
| Product Name | Digital Vacuum Pressure Gauge Meter |
| Pressure Range | -0.1-100 Mpa |
| Case Size | 80mm |
| Ambient Temp. | -20℃~60℃ |
| Warranty | 1year |
|---|---|
| Customized Support | OEM, ODM, OBM |
| Material | Vacuum Pressure Gauge |
| Original Place | Made In China |
| Dial Size | 60mm, Or Made As Requirements |
| Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Customized Support | OEM, ODM |
| Material | Steel Case With Brass Connection |
| Original Place | Made In China |
| Dial Size | 100mm, Or Made As Requirements |
| Customized Support | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| Material | Vacuum Gauge |
| Original Place | Made In China |
| Dial Size | 100mm, Or Made As Requirements |
| Pressure Range | Made As Requirments, Mpa, Bar, Psi, Kg Etc. |
| Warranty | 3 Years |
|---|---|
| Customized Support | OEM, ODM |
| Material | Vacuum Pressure Gauge |
| Original Place | Made In China |
| Dial Size | 60mm, Or Made As Requirements |
| Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Customized Support | OEM, ODM |
| Material | Black Steel Case |
| Original Place | Made In China |
| Dial Size | 60mm, Or Made As Requirements |
| Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Customized Support | OEM, ODM |
| Product Name | Stainless Steel Material Glycerin Pressure Gauge |
| Size | 100mm |
| Material | Stainless Steel Case, Brass Internals |
| Customized Support | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| Material | Glycerine Filled Pressure Gauge |
| Original Place | Made In China |
| Dial Size | 4'', Or Made As Requirements |
| Pressure Range | Made As Requirments, Mpa, Bar, Psi, Kg Etc. |
| Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Customized Support | OEM, ODM, OBM |
| Product Name | Stainless Steel Pressure Gauge |
| Size | 2.5"((63mm) |
| Material | Stainless Steel |
| Product Name | Digital Pressure Gauge |
|---|---|
| Customized Support | OEM, ODM, OBM |
| Pressure Range | -0.1-100 Mpa |
| Case Size | 100mm |
| Ambient Temp. | -20℃~60℃ |