| Warranty | 1Y, 1 Year |
|---|---|
| Customized Support | OEM, ODM |
| Product Name | Cover Pressure Gauge |
| Pressure Range | -0.1-100 Mpa |
| Case Size | 65mm 80mm 100mm |
| Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Customized Support | OEM, ODM |
| Product Name | Stainless Steel Material Glycerin Pressure Gauge |
| Material | Stainless Steel Case, Brass Internals |
| Pressure Range | 0~100Mpa,bar,mbar,etc |
| Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Customized Support | OEM, ODM |
| Product Name | Stainless Steel Material Glycerin Pressure Gauge |
| Size | 100mm |
| Material | Stainless Steel Case, Brass Internals |
| Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Customized Support | OEM, ODM |
| Size | 150mm |
| Payment | Various Payment Methods |
| Material | Stainless Steel |
| Customized Support | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| Product Name | Electric Contact Pressure Gauge |
| Pressure Range | 0~100Mpa,bar,mbar,psi Etc |
| Accuracy | 1.6% |
| Material | Black Steel |
| Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Customized Support | OEM, ODM, OBM |
| Product Name | Micro Low Pressure Gauge |
| Connection | Bottom |
| Material | Stainless Steel Or Black Steel |
| Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Customized Support | OEM, ODM |
| Size | 4"(100mm) |
| Payment | Various Payment Methods |
| Material | SS Case And SS Internals |
| Warranty | 1 Year, 1 Year |
|---|---|
| Customized Support | OEM, ODM, OBM |
| Product Name | Radial Pressure Gauge |
| Case | Stainless Steel |
| Size | 100mm |
| Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Customized Support | OEM, ODM |
| Pressure Range | 0~300bar |
| Mounting | Back |
| Type | Mini Pressure Gauge |
| Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Customized Support | OEM, ODM |
| Pressure Range | 0~315bar |
| Mounting | Back |
| Type | Mini Pressure Gauge |