| Product Name | Stainless Steel Pressure Gauge |
|---|---|
| Warranty | 1 Year |
| Customized Support | OEM, ODM, OBM |
| Material | All Stainless Steel |
| Size | 60mm |
| Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Customized Support | OEM, ODM |
| Size | 2.5"(60mm) |
| Material | Stainless Steel |
| Pressure Range | 0~100Mpa,bar,mbar,etc |
| Product Name | Liquid Filled Hydraulic Pressure Gauge |
|---|---|
| Customized Support | OEM, ODM, OBM |
| Size | 63mm |
| Material | Stainless Steel |
| Accuracy | 2.5% |
| Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Customized Support | OEM, ODM, OBM |
| Product Name | Stainless Steel Pressure Gauge |
| Size | 2.5"((63mm) |
| Material | Stainless Steel |
| Customized Support | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| Product Name | Stainless Steel Pressure Gauge |
| Material | Stainless Steel |
| Pressure Range | 0~250Mpa,bar,mbar,etc |
| Thread | 1/4''PT/NPT/G/M |
| Product Name | Electric Contact Pressure Gauge |
|---|---|
| Warranty | 1year |
| Customized Support | OEM, ODM, OBM |
| Pressure Range | 0~100Mpa,bar,mbar,psi Etc |
| Accuracy | 1.6% |
| Customized Support | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| Material | Shock Resistant Pressure Gauge |
| Original Place | Made In China |
| Dial Size | 100mm |
| Pressure Range | Made As Requirments, Mpa, Bar, Psi, Kg Etc. |
| Warranty | 1year |
|---|---|
| Customized Support | OEM, ODM, OBM |
| Product Name | Industrial Pressure Gauge |
| Material | Black Steel Case |
| Original Place | Made In China |
| Product Name | Electric Contact Pressure Gauge |
|---|---|
| Warranty | 1year |
| Customized Support | OEM, ODM, OBM |
| Pressure Range | 0~100Mpa,bar,mbar,psi Etc |
| Accuracy | 1.6% |
| Type | Vacuum Pressure Gauge |
|---|---|
| Customized Support | OEM, ODM, OBM |
| Material | Vacuum Gauge |
| Original Place | Made In China |
| Dial Size | 100mm, Or Made As Requirements |