| Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Customized Support | OEM, ODM, OBM |
| Product Name | Stainless Steel Pressure Gauge |
| Size | 60mm |
| Material | Stainless Steel |
| Customized Support | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| Product Name | Stainless Steel Pressure Gauge |
| Size | 4"((100mm) |
| Material | Stainless Steel |
| Warranty | 1 Year |
| Product Name | Mini Pressure Gauge |
|---|---|
| Size | 41mm |
| Material | Steel |
| Customized Support | OEM, ODM, OBM |
| Accuracy | 4% |
| Warranty | 1 Year, 1 Year |
|---|---|
| Customized Support | OEM, ODM, OBM |
| Product Name | Digital Pressure Gauge |
| Pressure Range | -0.1-100 Mpa |
| Case Size | 100mm |
| Customized Support | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| Material | Black Steel Case & Brass Connection |
| Original Place | Made In China |
| Dial Size | 63mm, Or Made As Requirements |
| Pressure Range | Made As Requirments, Mpa, Bar, Psi, Kg Etc. |
| Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Customized Support | OEM, ODM |
| Product Name | Stainless Steel Material Glycerin Pressure Gauge |
| Size | 100mm |
| Material | Stainless Steel Case, Brass Internals |
| Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Customized Support | OEM |
| Product Name | Stainless Steel Material Glycerin Pressure Gauge |
| Size | 100mm |
| Material | Stainless Steel Case, Brass Internals |
| Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Customized Support | OEM, ODM |
| Product Name | Capsule Low Pressure Gauge |
| Connection | Bottom |
| Material | Black Steel |
| Product Name | Mini Pressure Gauge |
|---|---|
| Size | 38mm |
| Material | Steel |
| Customized Support | OEM, ODM, OBM |
| Accuracy | 4% |
| Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Customized Support | OEM, ODM |
| Oil Filled | Glycerine |
| Material | All Stainless Steel |
| Connection | Bottom |