| Warranty | 1Y |
|---|---|
| Customized Support | OEM, ODM, OBM |
| Product Name | Small Pressure Gauge |
| Size | 38mm |
| Material | Steel |
| Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Customized Support | OEM |
| Size | 22mm 23mm 25mm |
| Payment | Various Payment Methods |
| Material | Brass Chromed |
| Product Name | High Temperature Pressure Gauge |
|---|---|
| Warranty | 1Y, 1 Year |
| Customized Support | OEM, ODM, OBM |
| Case | Ss316 |
| Size | 100mm |
| Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Customized Support | OEM, ODM |
| Size | 60mm |
| Payment | Various Payment Methods |
| Material | SS Case And SS Or Brass Internals |
| Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Customized Support | OEM, ODM |
| Product Name | Axial Oil Filled Pressure Gauge |
| Material | All Stainless Steel |
| Connection | Back |
| Warranty | 1Y |
|---|---|
| Customized Support | OEM, ODM, OBM |
| Size | 100mm |
| Material | Stainless Steel |
| Accuracy | 1.6% |
| Material | Bezel Ring Pressure Gauge |
|---|---|
| Warranty | 1 Year |
| Customized Support | OEM, ODM, OBM |
| Original Place | Made In China |
| Dial Size | 100mm, Or Made As Requirements |
| Material | Bezel Ring Pressure Gauge |
|---|---|
| Original Place | Made In China |
| Dial Size | 100mm, Or Made As Requirements |
| Pressure Range | Made As Requirments, Mpa, Bar, Psi, Kg Etc. |
| Mount | Bottom Mount |
| Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Customized Support | OEM, ODM, OBM |
| Product Name | Shock Resistant Pressure Gauge |
| Size | 63mm |
| Material | Stainless Steel |
| Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Customized Support | OEM, ODM, OBM |
| Material | Bezel Ring Pressure Gauge |
| Original Place | Made In China |
| Dial Size | 100mm, Or Made As Requirements |