| Material | Black Steel/ Stainless Steel Case |
|---|---|
| Warranty | 1 Year |
| Service | Complete After-sales Service |
| Dial Size | 63mm |
| Quality | First To Guarantee |
| Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Customized Support | OEM, ODM, OBM |
| Material | Black Steel Case |
| Pressure Range | Vacuum / Positive |
| Bourdon Tube | Bellows |
| Customized Support | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Pressure Range | Vacuum / Positive |
| Bourdon Tube | Bellows |
| Style | Bottom Mount |
| Customized Support | OEM, ODM |
|---|---|
| Size | 2.5"(60mm) |
| Material | Stainless Steel |
| Pressure Range | 0~100Mpa,bar,mbar,etc |
| Thread | 1/4''PT/NPT/G/M |
| Warranty | 1Y |
|---|---|
| Customized Support | OEM, ODM, OBM |
| Pressure Range | Vacuum / Positive |
| Bourdon Tube | Bellows |
| Style | Bottom Mount |
| Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Customized Support | OEM, ODM |
| Material | Black Steel Case |
| Original Place | Made In China |
| Dial Size | 100mm, Or Made As Requirements |
| Customized Support | OEM |
|---|---|
| Style | No Oil |
| Material | Black Steel Case, Brass Movement |
| Case Size | 100mm |
| Factory | Yes, We Are Factory |
| Warranty | 1Y |
|---|---|
| Customized Support | OEM, ODM, OBM |
| Material | Black Steel |
| Original Place | Made In China |
| Pressure Range | Made As Requirments, Mpa, Bar, Psi, Kg Etc. |