| Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Customized Support | OEM |
| Material | Black Steel Case With Brass Connection |
| Original Place | Made In China |
| Dial Size | 50mm |
| Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Customized Support | OEM, ODM |
| Dial Size | 63mm |
| Material | Black Steel/ Stainless Steel Case |
| Service | Complete After-sales Service |
| Capsule | Brass Or Stainless Steel |
|---|---|
| Connection Sizes | 1/2 |
| Connection Thread | BSP/NPT/G/M |
| Pointer | Aluminum Black |
| Case Material | Black Steel Or Stainless Steel |
| Service | Complete After-sales Service |
|---|---|
| Case Material | Black Steel Or Stainless Steel |
| Capsule | Brass Or Stainless Steel |
| Dial | Aluminum |
| Port | Qingdao |
| Dial Size | 4 Inches |
|---|---|
| Windows | Safe Glass Or Glass |
| Operating Temperature | 0-200°C |
| Window Material | Tempered Glass |
| Window | Glass Or Plastic |
| Window | Glass Or Plastic |
|---|---|
| Window Material | Tempered Glass |
| Operating Temperature | 0-200°C |
| Pressure Range | Customized |
| Size | 100mm |
| Mounting Type | Bottom |
|---|---|
| Original Place | Made In China |
| Mount | Bottom |
| Connection Thread | Customized |
| Port | QingDao,ShangHai |
| Mounting Type | Bottom |
|---|---|
| Original Place | Made In China |
| Port | QingDao,ShangHai |
| Measurement Range | As Demands |
| Mount | Bottom |